ciekawostka

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

ciekawostka

Postprzez KOSA77 » czwartek, 18 marca 2010, 08:07

Avatar użytkownika
KOSA77
 
Posty: 98
Dołączył(a): poniedziałek, 15 czerwca 2009, 17:56
Lokalizacja: śró płd

Postprzez unio » czwartek, 18 marca 2010, 08:36

W tamtym roku był koleś z naszej grupy Motoelbląg na takiej imprezie w Gdańsku. Z tego co opowiadał to całkiem fajna impreza. Przywiózł nawet wykres z hamowni która była najbardziej oblegana.
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez zolwik » czwartek, 18 marca 2010, 09:05

W tam tym roku też odbył się w Gdyni lecz pogoda nie pozwoliła na dojechaniu 2oo , Osobiście nie byłem lecz od znajomych którzy się napalili to impreza zacna. Mam nadzieje że w tym roku za witam.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez chomik203 » czwartek, 18 marca 2010, 11:39

Bardzo fajny pomysł,sam bym sprawdził swoje moto na hamowni.W maju napewno sie wybiore.
chomik203
 

Postprzez Bochen » czwartek, 18 marca 2010, 21:33

Byłem w zeszłym roku i powiem, że świetna impreza. Zniżki na paliwo dla jednośladów, darmowa 30minutowa przejażdżka po mieście harleyem którego wybierasz spośród wszystkich aktualnie produkowanych modeli (oczywiście skorzystałem- 883 Iron) i pokaz stunterów. Najlepsze jest to, że pojechałem autobusem, bo moto jeszcze nie miałem. W tym roku napewno się wybiorę :)
Ostatnio edytowano czwartek, 18 marca 2010, 21:34 przez Bochen, łącznie edytowano 1 raz
Bochen
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość