Byłem w zeszłym roku i powiem, że świetna impreza. Zniżki na paliwo dla jednośladów, darmowa 30minutowa przejażdżka po mieście harleyem którego wybierasz spośród wszystkich aktualnie produkowanych modeli (oczywiście skorzystałem- 883 Iron) i pokaz stunterów. Najlepsze jest to, że pojechałem autobusem, bo moto jeszcze nie miałem. W tym roku napewno się wybiorę
