Strona 1 z 1

UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE

PostNapisane: czwartek, 18 marca 2010, 21:33
przez Krystian
Reklama :mrgreen:
Polecam ubezpieczenia w AXA. Za 3.0 l płacę 360 zł :gitara:
SU NNW dla kierowcy 250 000 zł, a dla każdego pasażera po 50 000 zł.
Wychodzi korzystnie dla osób, które nie miały szkód w ciągu ostatnich 5 lat i dla osób z długim stażem.
Składkę można samemu wyliczyć na stronce: http://www.axadirect.pl Oczywiście bezpłatnie.
Podając mój numer polisy AA/1545554/00 dostajecie dodatkowo zniżkę na OC 50zł lub na pakiet OC+AC 100zł.
Co ja z tego mam?
Po skorzystaniu z mojego nr polisy dostaję bon sodexho na zakupy o wartości 50zł.
Niestety firma ubezpiecza tylko samochody osobowe :/
Pozdrawiam

PostNapisane: wtorek, 20 kwietnia 2010, 12:25
przez firefox
Witaj,

rozumiem, ze kupujac OC do samochodu moge sie powolac na Twoj numer???

PostNapisane: wtorek, 20 kwietnia 2010, 20:42
przez Krystian
Hej, już się skończyła ta promocja więc nic to nie da.
Pozdrawiam

PostNapisane: czwartek, 22 kwietnia 2010, 08:19
przez firefox
Hmm na stronie pisze:

"trwac bedzie do dnia 30.06.2010 roku"

Chyba ze ma to zwiazek z data ubezpieczenia przez Ciebie ??

PostNapisane: czwartek, 22 kwietnia 2010, 14:19
przez Krystian
To musieli przedłużyć promocję. W takim razie możesz się spokojnie na mój nr powołać.

PostNapisane: czwartek, 22 kwietnia 2010, 15:40
przez firefox
No nie powolam sie, bo przepisze na siebie ubezpieczenie poprzedniego wlasciciela na siebie, oplacic do konca roku, wiec mam luzik :) Przez ponad pol roku bede jezdzic za darmoszke jesli chodzi o OC :)