UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE
Reklama
Polecam ubezpieczenia w AXA. Za 3.0 l płacę 360 zł
SU NNW dla kierowcy 250 000 zł, a dla każdego pasażera po 50 000 zł.
Wychodzi korzystnie dla osób, które nie miały szkód w ciągu ostatnich 5 lat i dla osób z długim stażem.
Składkę można samemu wyliczyć na stronce: http://www.axadirect.pl Oczywiście bezpłatnie.
Podając mój numer polisy AA/1545554/00 dostajecie dodatkowo zniżkę na OC 50zł lub na pakiet OC+AC 100zł.
Co ja z tego mam?
Po skorzystaniu z mojego nr polisy dostaję bon sodexho na zakupy o wartości 50zł.
Niestety firma ubezpiecza tylko samochody osobowe
Pozdrawiam
Polecam ubezpieczenia w AXA. Za 3.0 l płacę 360 zł
SU NNW dla kierowcy 250 000 zł, a dla każdego pasażera po 50 000 zł.
Wychodzi korzystnie dla osób, które nie miały szkód w ciągu ostatnich 5 lat i dla osób z długim stażem.
Składkę można samemu wyliczyć na stronce: http://www.axadirect.pl Oczywiście bezpłatnie.
Podając mój numer polisy AA/1545554/00 dostajecie dodatkowo zniżkę na OC 50zł lub na pakiet OC+AC 100zł.
Co ja z tego mam?
Po skorzystaniu z mojego nr polisy dostaję bon sodexho na zakupy o wartości 50zł.
Niestety firma ubezpiecza tylko samochody osobowe
Pozdrawiam