o widzę że program się odrodził po dłuższej przerwie, kto prowadzi, Damian zwany ryżym koniem ? Altarnatywą jest "Jednoślad" na Polsat Play prowadzony przez Ostrego.
Więc zrób sobie promocję i zamiast 1,6 tys.zł. płacić ubezpieczycielowi, odkładaj po 100 zł miesięcznie na osobną kupkę/ konto oszczędnościowe i w ten sposób albo uzbierasz na ubezpieczenie kolejnego, nowszego motocykla w zakresie AC, albo ..... wydasz na zlocie na wypicie piwka z autorem tego pomysłu .
nie wiem czy juz jest na forum (nie moglem znalezc) ale pozwole sobie wkleic zapozyczony link do 5-go odcinka progamu TVN TURBO MOTOCYKLICZNIE gdzie zaprezentowane jest "duze jajko"