Strona 1 z 1

Niech uwazaja Ci ktorzy biora....

PostNapisane: wtorek, 23 marca 2010, 15:04
przez firefox

PostNapisane: środa, 24 marca 2010, 10:03
przez Rabinger
motocyklem nigdy
autem sie trafiło :( na haju po marii nie tej swietej

PostNapisane: czwartek, 25 marca 2010, 03:12
przez Gof
W pierwszej chwili myślałem że będzie temat o braniu w łapę :D

Podobno zioło zostaje we krwi do 3 miesięcy, wpływ na ciebie żaden ale jesteś traktowany tak jakbyś prowadził pod wpływem...

PostNapisane: czwartek, 25 marca 2010, 07:36
przez Rabinger
krócej o wiele krócej
około tygodnia po jednym skręcie
a po większej ilości palonej
codziennie około miesiąca ale to też zależy od stylu życia i przyjmowania pokarmów

teraz juz nie ma czasu na palenie lepiej na wachę przeznaczyć fundusze :P
z alkoholu też :P

PostNapisane: czwartek, 25 marca 2010, 09:22
przez firefox
Prosze jak sie zna, a jakbym codzinnie na sniadanio jak danio ia na kolacje kilo ziemniakow i schabowy to po jakim czasie zeszlo by ze mnie jesli przez tydzien jaralalem cpalem i dawalem w zylo jak tylko mialem w kieszeni gotowke ???

Napisz rownanie :P

PostNapisane: czwartek, 25 marca 2010, 12:03
przez Andluk
Pytanie co jeśli rzeczywiście można wykryć do 3 miesięcy... czy da się jakoś sprawdzić ilość tego we krwi i ocenić czy paliłeś miesiąc temu czy dwa dni temu....?

PostNapisane: czwartek, 25 marca 2010, 13:41
przez Rabinger
firefox napisał(a):Prosze jak sie zna, a jakbym codzinnie na sniadanio jak danio ia na kolacje kilo ziemniakow i schabowy to po jakim czasie zeszlo by ze mnie jesli przez tydzien jaralalem cpalem i dawalem w zylo jak tylko mialem w kieszeni gotowke ???

Napisz rownanie :P



odnośnie dawania w żyłę to nie wiem
nie podpinałem się i nie mam zamiaru podpinać do sieci :diabel:

ale duzo wody i ruchu
wszystko się wydzieli z organizmu prędzej czy później
:)

co do równanie
schabowy jest jako 0
wiec w przypadku mnożenie zawsze bedzie ok :P

[ Dodano: 25-03-10, 13:44 ]
Andluk napisał(a):Pytanie co jeśli rzeczywiście można wykryć do 3 miesięcy... czy da się jakoś sprawdzić ilość tego we krwi i ocenić czy paliłeś miesiąc temu czy dwa dni temu....?



tak na logikę
to czym stężenie mniejsze w organizmie to oznacza że dłuższa przerwa.
w przypadku zatrzymania przez policje to jest tak
krwi nie pobiorą chyba że jesteś na alko i to stwierdzą :P
test na slinę mmm
nogą zrobić jeżeli będziesz wyglądał i wzbudzał podejrzenia,

a pro po testu
kumpel zajarał za chwile musiał jechać autem
po 15 minutach kontrola :)
test i nic nie wykazało nie wiem jak to możliwe ale chyba zle go zrobili :gitara:

:brawo:

PostNapisane: czwartek, 25 marca 2010, 13:53
przez Gof
Może się nie zaciągał :D

PostNapisane: czwartek, 25 marca 2010, 14:10
przez Rabinger
jak Clinton hehe i Tusk :brawo: :brawo: :brawo: