przez cookieman » sobota, 27 marca 2010, 17:02
byłem na bmt berlin 2010 i chcącym pojechac tam za rok odradzam zawiodłem sie u nas targi sa nawet lepsze fakt duzo wystawcow bylo ale glownie sklepy mialy swoje stanowiska firmowych bylo tylko pare z ciuchami naprawde kiepski wybór kaski byly jedynie w dobrej cenie reszta cen porownywalna do naszych a niekiedy wieksze przyszle targi odpuszczam a co do pokazow to u nas na swiatlach lepszych kozakow mozna spotkac od tych co tam stuntem sie podniecali