Naklejki na 4oo
Nie wiedziałem czy temat dać w galerii czy tu, w razie czego proszę grono modowskie o przesunięcie gdzie trzeba
Też macie naklejki na 4oo że jeździcie na moto? Pochwalcie się.
Ta środkowa krzywa bo na magnes i się przekrzywiła, dopiero zauważyłem
Zawsze na myjni (myję karcherem) muszę zdejmować bo ją sfruwa.
Co myślicie o takich naklejkach z logo i adresem gsxf.pl?
Też macie naklejki na 4oo że jeździcie na moto? Pochwalcie się.
Ta środkowa krzywa bo na magnes i się przekrzywiła, dopiero zauważyłem
Co myślicie o takich naklejkach z logo i adresem gsxf.pl?
