Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
Jak myślicie bolało ?
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=9&t=1305
Strona
1
z
1
Jak myślicie bolało ?
Napisane:
poniedziałek, 29 marca 2010, 19:52
przez
djlewy19
http://tinyurl.com/y8cb24y
Napisane:
wtorek, 30 marca 2010, 18:45
przez
Gof
A już miałem narzekać że mi dzisiaj baba po stopie samochodem przejechała