Poszukuję garażu/miejsca park. do wynajęcia w Kielcach.

Napisane:
czwartek, 1 kwietnia 2010, 19:15
przez gladki83
Jakby ktoś miał jakieś pomysły, podpowiedzi, namiary

to dajcie znac na PW.

Napisane:
czwartek, 1 kwietnia 2010, 21:53
przez szymont
pozwolę podpiąć się pod temat, z tym że ja szukam jakiegoś lokum dla mojego Jajka w Rybniku,
będę wdzięczny za każde info