Strona 1 z 1

Poszukuję garażu/miejsca park. do wynajęcia w Kielcach.

PostNapisane: czwartek, 1 kwietnia 2010, 19:15
przez gladki83
Jakby ktoś miał jakieś pomysły, podpowiedzi, namiary :D to dajcie znac na PW.

PostNapisane: czwartek, 1 kwietnia 2010, 21:53
przez szymont
pozwolę podpiąć się pod temat, z tym że ja szukam jakiegoś lokum dla mojego Jajka w Rybniku,
będę wdzięczny za każde info