Zdecydowanie termistor, tylko jaki dokladnei to napisz na forum elektroda.pl tam sa spece od pieców to powiedzią ci dokładne parametry tego termistora, bo mają tam schematy, serwisówki i wiele innych. A potem nie pozostaje Ci nic inengo jak iśc do sklepu elektronicznego kupić taki i go wlutowac.
PS. Na przyszłość jak by Tobie lub innym osoba na forum coś takeigo sie stało to jak macie taki schemacik to dajcie najpierw go. BO tu od razu widac co to jest
