Strona 1 z 1

"PEREŁKI" Z ALLEGRO

PostNapisane: piątek, 7 maja 2010, 09:11
przez guardian_angel

PostNapisane: piątek, 7 maja 2010, 09:55
przez Byłas600f
Ciekawe jak koleś zarejestrował te cudeńko nie mając kierunkowskazów?

PostNapisane: piątek, 7 maja 2010, 12:23
przez Nyuno
Są specjaliści, co rejestrują pojazdy wyprodukowane w 2005 jako wyprodukowane w 2006 :)

Wszystko się da, jak widać.

PostNapisane: piątek, 7 maja 2010, 13:12
przez guardian_angel
Byłas600f, bo motorynki nie maja kierunkowskazów, to są "motorowery" Z PRL'u :) :shock: :mygad:

PostNapisane: piątek, 7 maja 2010, 15:47
przez Budzik
motorower nie musi posiadac kierunkowskazow, takie jest prawo :)

PostNapisane: piątek, 7 maja 2010, 15:55
przez zolwik
Nówka sztuka.
Zamiast podziwiać to wy krytykujecie i czepiata się nie stworzonych rzeczy.

PostNapisane: piątek, 7 maja 2010, 16:01
przez Budzik
wyglada elegancko, ale tylko do pierwszych kilometrow :P

PostNapisane: sobota, 8 maja 2010, 18:56
przez firefox
Nyuno napisał(a):Są specjaliści, co rejestrują pojazdy wyprodukowane w 2005 jako wyprodukowane w 2006 :)

Wszystko się da, jak widać.


Bo czasem rok zarejestrowania pojazdu jest data produkcji :O

PostNapisane: niedziela, 9 maja 2010, 12:57
przez Byłas600f
A ciekawe jak by sobie z takim egzemplarzem poradzili goście z OCC. :?: