www.gsxf.plhttp://www.gsxf.pl/
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=9&t=1473
Nyuno napisał(a):Są specjaliści, co rejestrują pojazdy wyprodukowane w 2005 jako wyprodukowane w 2006 Wszystko się da, jak widać.