Strona 1 z 1

PROGRAM "AUTKO"

PostNapisane: czwartek, 13 maja 2010, 14:45
przez guardian_angel
Polecam ten polski, darmowy programik "AUTKO", chociaż przeznaczony dla samochodów ale do moto też można go spokojnie zaadoptować. Jeśli nie pamiętasz o regularnych wymianach, ubezpieczeniu, kosztów i spalania paliwa, to ten programik wam pomoże.

DOWNLOAD