Strona 1 z 1

Akcja autostrada

PostNapisane: czwartek, 13 maja 2010, 18:17
przez firefox
Motocykliści w Warszawie 11.06.2010.
1. Spotykamy się o godzinie 13.00 przed Ministerstwem Infrastruktury.
2. Spotkanie w warszawie wg dwóch wariantów:
A) Zgromadzenie Publiczne przed Ministerstwem Infrastruktury podczas którego powiemy o naszych postulatach, a na ręce ministra złożymy list otwarty/petycję.
Następnie po rozwiązaniu Zgromadzenia Publicznego ok. godz. 14.00 przejedziemy KAŻDY OSOBNO, ZGODNIE Z PRZEPISAMI RUCHU DROGOWEGO w okolice Sejmu. Przez godzinę motocykliści przejadą wg planu przez Warszawę, a w tym czasie złożymy w Parlamencie listy do wszystkich posłów i senatorów, w których poprosimy o poparcie naszych postulatów.
Ok. godz. 15/16.00 opuszczamy stolicę.
B) Gdyby władze Warszawy nie dopuściły do Zgromadzenia Publicznego (z przyczyn zupełnie nam nie znanych) wtedy wszyscy, którzy przyjadą będą podróżować wg przekazanych planów wytyczonej trasy.Przez 2 godzinki, od 13.00 KAŻDY OSOBNO, ZGODNIE Z PRZEPISAMI RUCHU DROGOWEGO będzie podróżował po Warszawie.
3. Naszym celem jest pokazanie, że motocykliści są zorganizowaną i bardzo liczną grupą; Ministerstwo uważa, że nie jesteśmy godni aby z nami rozmawiać i nie widzą potrzeby zmian. Główną motywacją ministerstwa jest fakt jakoby motocykliści byli niewielką grupą społeczną, niepotrafiącą się skonsolidować i w związku z tym nie ma potrzeby respektowania naszych praw. (to nie są wymyślone słowa – to stwierdzenia przedstawicieli różnych urzędów !)
ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA STRONY http://www.motoautostrada.pl/ ... - będziemy na niej publikować wszystkie najświeższe wiadomości oraz ostateczne decyzje.
Jeśli nie odwołamy całej akcji do 04.06.2010 to bez względu na wszystko SPOTKAJMY SIĘ – to piękna okazja zwiedzenia stolicy i poznania się.

PROSIMY ! wszystkie osoby, którym nie jest obojętne traktowanie motocyklistów na autostradach w Polsce o przyjazd, a bardziej aktywnych do pomocy w zorganizowaniu tego wydarzenia.

Najlepszy i najszybszy kontakt poprzez maila ze strony motoautostrady; podaj do siebie również numer telefonu.


Prosze o oznaczenie tego tematy jako wazne ogloszenie

[ Dodano: 27-05-10, 10:50 ]
Czy ktos sie wybiera???Ja przy zainteresowaniu innych osob chetnie sie wybiore ???

PostNapisane: środa, 2 czerwca 2010, 22:38
przez cookieman
wstępnie bedę (o ile coś jak zwykle nie wyskoczy)

PostNapisane: czwartek, 3 czerwca 2010, 08:37
przez firefox
To musimy sie zgadac, to moze razem podjedziemy??

[ Dodano: 09-06-10, 11:07 ]
No akcja coraz blizej a deklaracji coraz mniej, czy mam rozumiem, ze jade sam ??

PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 10:08
przez firefox_test
Jak wyzej :)

PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 12:49
przez Budzik
fire po co ci 2 konta? ja mzoe sie wybiore ale nie wiem czy od samego poczatku

PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 13:32
przez PozytywnieZakreconyWariat
Budzik, bo firefox zaprosił swojego chłopaka :diabel:

Ja się mogę wybrać,co mi tam ;) a dzień później jak mnie nie wsadzą mam obstawe ślubu znajomego :D

PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 13:40
przez firefox
PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Budzik, bo firefox zaprosił swojego chłopaka :diabel:


I teraz razem Cie wydupczymy, ze az milo bedzie for you :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :brawo: Tylko uwazaj na okreznice, bo moze byc powiekszona i bedziesz chodzil jakbys mial szafe miedzy nogami :) :)

PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):[b]
Ja się mogę wybrać,co mi tam ;) a dzień później jak mnie nie wsadzą mam obstawe ślubu znajomego :D
:fuck2: :fuck2: :fuck2: [/quote]

To o ktorej i gdzie sie zgadamy, musze jeszcze pogadac ze z pracy wyjde wczesniej :)

PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 14:03
przez Budzik
kurde, o 14 wychodze z uczelni i chyba lece na wf na inflancka :/
takze chyab nei zdaze :/

PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 14:45
przez Nyuno
No to okrężnica uratowana... :D

W piątek to się pracuje się... A szkoda, bo bym się z chęcią przejechał :)

PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 14:47
przez firefox
Nyuno napisał(a):No to okrężnica uratowana... :D


Nie uratowana bo nie o tego wlasciciela chodzilo :)
Nyuno napisał(a):W piątek to się pracuje się... A szkoda, bo bym się z chęcią przejechał :)


To sie zwolnij :)

PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 14:49
przez Budzik
zwolnij sie niuniek, fire ma na ciebie ochote :d nie mozes ztego zaprzepascic, niewiadomo kiedy znow przyjdzie mu ochota:P

PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 14:55
przez firefox
Budzik napisał(a):zwolnij sie niuniek, fire ma na ciebie ochote :d nie mozes ztego zaprzepascic, niewiadomo kiedy znow przyjdzie mu ochota:P


Ty to sie nie znasz na rzeczy, Niuniek to zmeczony juz material :P

PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 14:56
przez Nyuno
Albo dla Nyunka fire to już marny, ledwo bzyczący komarek ;)

Zwolnić się nie mogę.

PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 14:58
przez firefox
Nyuno napisał(a):Albo dla Nyunka fire to już marny, ledwo bzyczący komarek ;)

Zwolnić się nie mogę.


Albo albo, Ty nie gdybaj tylko sie po staremu wypnij to raz jeszcze polecimy z Toba w kolejarza :P

To ja Cie zwolnie :P

PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 15:05
przez PozytywnieZakreconyWariat
firefox, Nyuno mówi do Ciebie per OJCZE?Że chcesz mu zwolnienie pisać?
Weź chłopaka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 17:13
przez firefox
Wezme, niech troche pozna swiata, murzyn zapyzialy jeden :P

To jak sie ugadujemy?

PostNapisane: czwartek, 10 czerwca 2010, 22:51
przez cookieman
ja jednak w piątek wolny to podjade tylko jak na miejscu to sie nieznajdziem wiec moze jakos wczesniej

[ Dodano: 11-06-10, 00:02 ]
to moze marszalkowska o 12 :00 pod mc donald ???

[ Dodano: 11-06-10, 00:05 ]
moze na marszalkowszkiej 12:00 pod mc szmatą ??

PostNapisane: czwartek, 10 czerwca 2010, 23:56
przez Gof
Postaram się być :mrgreen:

PostNapisane: piątek, 11 czerwca 2010, 05:56
przez firefox
A moze wpadniecie po mnie na szturmowa???

[ Dodano: 11-06-10, 13:01 ]
Ja niestety nie dam rady podjechac, nie moge wyjsc z pracy :(