Strona 1 z 1
kupno motoru

Napisane:
środa, 19 maja 2010, 20:45
przez krzysiek2538
witam mam okazję kupić suzuki gsx 750 f z 95 roku Sciągnięty z niemiec za 4500 zł czy to dobra cena prosił bym o rady i na co zwrócić uwagę przy kupnie tego motoru proszę o rady

Napisane:
środa, 19 maja 2010, 21:31
przez gladki83

Napisane:
czwartek, 20 maja 2010, 06:47
przez zolwik
Temat już był nie jeden .
Przeczytaj wcześniej Regulamin
ps. imbryka za 4,5K do rej. mega drogo.

Napisane:
czwartek, 20 maja 2010, 11:27
przez ivan
No trochę drogo, ale zależy jaki stan.
Bo np. jak kupisz za 3,5 a do wymiany masz napęd, opony, klocki to już się robi 5k
Patrz na stan wizualny, oraz czy nie wymaga jakiegoś wkładu. Jeśli wszystko w zajebistym stanie to nie jest drogo


Napisane:
czwartek, 20 maja 2010, 12:23
przez Budzik
Ja kupiłem za 4100 (do tylu stargowałem z 4500 taka była wyjściowa) też był ściągnięty z niemiec,ale już zarejestrowany w kraju. Rok 92. Nowy olej akumulator i opony. Napęd w stanie b.dobrym. Klocki i tarcze prawie nowe. Więc ten twój to trochę drogo

Napisane:
sobota, 29 maja 2010, 19:43
przez Pawel BMW

Napisane:
sobota, 29 maja 2010, 20:33
przez Budzik
troche sie cenisz ;]

Napisane:
sobota, 29 maja 2010, 20:53
przez Pawel BMW
napisalem do negocjacji, a cena? nie sztuka kupic za 3tys wpakowac nast 3tys i nigdy nie bedzie dobrze, tu jest wszystko porobione, gotowy do sezaonu, kola od jajka czyli wchodza opony przod 120/70 tyl 150/70. W oryginalnym rozmiarze imbryka (110/80 140/70) to ciezko kupic dobre opony, raczej to sa wtedy turystyczne, a nie dobrze trzymajace.

Napisane:
niedziela, 30 maja 2010, 07:35
przez firefox
Pawel BMW napisał(a):tu jest wszystko porobione, gotowy do sezaonu
Jak kazdy pojazd w ogloszeniu

Nic tylko wsiadac i jezdzic.

Napisane:
niedziela, 30 maja 2010, 07:49
przez zolwik
No nie tak drogo za taką cene w tym samym roczniku sprzedałem w tamtym roku tylko że 600cc.
Bym na twoim miejscu napisał bardziej szczegółowo co kiedy wymieniane (dodatkowo jak masz rachunki /f-ra), zwiekszy to zainteresowanie.

Napisane:
niedziela, 30 maja 2010, 12:12
przez Pawel BMW
wszystko wymieniane tydzień temu, miałem traske 150 km od tego czasu,
jak się nie sprzeda to będę go miał jeszcze następne kilka sezonów, ciśnienia nie mam na sprzedaż, dobrze się nim jeździ,

Napisane:
niedziela, 30 maja 2010, 13:24
przez Budzik
to dlaczego chcesz sprzedac?

Napisane:
niedziela, 30 maja 2010, 14:05
przez Pawel BMW
znajomy chce sprzedac gsxf 650 także zmieniłbym na dwa modele wyżej


Napisane:
niedziela, 30 maja 2010, 14:50
przez firefox
Pawel BMW napisał(a):wszystko wymieniane tydzień temu, miałem traske 150 km od tego czasu,
jak się nie sprzeda to będę go miał jeszcze następne kilka sezonów, ciśnienia nie mam na sprzedaż, dobrze się nim jeździ,
Tez tak mowilem, ale w glebi duszy parcie bylo.... No chyba, ze kolega bedzie czekal do usranej smierci na Twoja sprzedaz
