Co Ty na to Droga Przyjaciolko?
zolwik napisał(a):A tak na serio to będziemy musieli coś z tobą zrobić bo to już nie suzuki
firefox napisał(a):zolwik napisał(a):A tak na serio to będziemy musieli coś z tobą zrobić bo to już nie suzuki
No co, wlepe mu sie da tu na forum i w rzeczywistosciBuraczan jeden
TasmaN napisał(a):To znaczy chodzi mi o to ze na starych dobrych gaznikach bez problemu mozna polatac... bez elektroniki....
TasmaN napisał(a):firefox napisał(a):Ja i tak Cie dorwe moj Ty wentylku
i wezmiesz mojego wentylka do nadmuchania ?![]()
![]()
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość