Wiem, że większość mocno zapracowana, bo nawet forumowe czwartki umarły śmiercią naturalną, ale poniższa akcja jest w słusznej sprawie i dla dobra nas wszystkich
Zerknijcie i dajcie znać czy ktoś się wybiera.
http://www.motoautostrada.pl/artykul/akcja-warszawa
Niech przyczepność będzie z Wami
