Strona 1 z 1

DAMY WAM POPALIC - Moto Autostrada- 11.06.2010

PostNapisane: czwartek, 27 maja 2010, 13:38
przez Wiolcia
Moi Drodzy,

Wiem, że większość mocno zapracowana, bo nawet forumowe czwartki umarły śmiercią naturalną, ale poniższa akcja jest w słusznej sprawie i dla dobra nas wszystkich :)
Zerknijcie i dajcie znać czy ktoś się wybiera.

http://www.motoautostrada.pl/artykul/akcja-warszawa

Niech przyczepność będzie z Wami :)

PostNapisane: czwartek, 27 maja 2010, 15:57
przez zolwik
Mnie raczej nie będzie ale czekam na relacje foto .

PostNapisane: czwartek, 27 maja 2010, 16:38
przez Budzik
Jak wyrwe sie z uczelni wczesniej to podskocze :d

PostNapisane: wtorek, 1 czerwca 2010, 09:23
przez firefox
Usuncie jeden z tematow przyklejonych bo sa dwa takie same, jeden zalozony przeze mnie a drugi przez Wiolcie