Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
Debile :)
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=9&t=1554
Strona
1
z
1
Debile :)
Napisane:
wtorek, 1 czerwca 2010, 11:37
przez
firefox
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Fw6HMoOFjEs&feature=related[/youtube]