Ostra Jazda
Ostra Jazda to taki klub szalonych motocyklistów z małopolski. Jako że jestem z Krakowa widuję ich często tym bardziej, że kilku mieszka w moich okolicach. Nie mam im specjalnie wiele do zarzucenia pozatym, że jeżdżą po mieście jak wariaci i demoralizują młodzież
. Ale do rzeczy. O co mi chodzi? Z ciekawoś zajżałem sobie na ich forum i to co zdążyłem przeczytać wstrząsneło mną. Takiej patologii jeszcze nie widziałem. Zacznę od tego, że średnia wieku osób udzielających się to pewnie 18 lat, ale to jeszcze nie najgorsze. Z resztą po co się rozpisywać? Zapraszam do lektóry: http://ostrajazda.com/forum/
Podam taki mały przykład:
Tam są same takie perełki, a najlepsz (lub najgorsze), że tam ludzi zachęcają jeszcze do takich maszyn. "nie kupuj mniejszego niż supersport na pierwsze, bo się szybko nudzi" A piszą to gówniarze, którzy sami rok jeżdżą. Zachęcam jeszcze do obejżenia działu mechanika. Też jest całkiem zabawnie.
Podam taki mały przykład:
madziusia:
Witajcie
Pomóżcie mi.... Zamierzam kupić teraz swój pierwszy motocykl. Jeździłam już sama, lecz nie na swojej maszynie. Mam dwie dobre oferty kupna i bardzo proszę o radę. To będzie mój pierwszy sezon na własnym motocyklu i chciałabym z niego czerpać tyle przyjemności ile wlezie. W tym momencie do wyboru mam blackbirda i gsxr 750. Jeden ciężki, drugi lżejszy. Jeden wolniejszy, drugi agresywniejszy. I co byście mi doradzili??? A może jakieś inne sugestie? Jestem otwarta na wszelkie opinie
Pozdrawiam serdecznie
Magda
Tam są same takie perełki, a najlepsz (lub najgorsze), że tam ludzi zachęcają jeszcze do takich maszyn. "nie kupuj mniejszego niż supersport na pierwsze, bo się szybko nudzi" A piszą to gówniarze, którzy sami rok jeżdżą. Zachęcam jeszcze do obejżenia działu mechanika. Też jest całkiem zabawnie.