Strona 1 z 1

Ty też możesz mieć Porsche

PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 15:06
przez ZiGi

PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 15:11
przez Budzik
szacun da goscia, jest naprawde niezly w tym co robi :d

PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 15:16
przez zolwik
No dobre taleska co pozuje to musi uwazać :P

ps. ciekawe jakie ma osiągi

PostNapisane: piątek, 18 czerwca 2010, 20:36
przez Krystian
Ma facet pasje. Podziwiam :shock: