Dopisanie współwłaściciela do DR itp
Witam zakupiłem sobie pare dni temu "puszkę" umowa na moją mame by taniej płacić OC
, ale po przemyśleniu chcę się dopisać.
Autko jet w trakcie rejestracji czekam na twardy DR ,pani powiedziała że jak coś to może mnie dopisać przy odbiorze za free. W US umowa już oplacona .
To chyba wszystko.
Teraz pytanie :
Jakie formalności papierzaste trzeba wykonać (najtaniej). Z tego co pani w UM powiedziała to umowa darowizny .
No ale jak to się robi jakie opłaty itd przerabiał ktoś taki temat. ?
Też przyszło mi do głowy umowa kupna sprzeaży 50% ,ale to tylko mój pomysł (nie wiem czy tak można).
Pomocy nie ukrywam że dość pilne.
Autko jet w trakcie rejestracji czekam na twardy DR ,pani powiedziała że jak coś to może mnie dopisać przy odbiorze za free. W US umowa już oplacona .
To chyba wszystko.
Teraz pytanie :
Jakie formalności papierzaste trzeba wykonać (najtaniej). Z tego co pani w UM powiedziała to umowa darowizny .
No ale jak to się robi jakie opłaty itd przerabiał ktoś taki temat. ?
Też przyszło mi do głowy umowa kupna sprzeaży 50% ,ale to tylko mój pomysł (nie wiem czy tak można).
Pomocy nie ukrywam że dość pilne.