Wspólne latanie
No znów wypadło że w czwartek bede mógł sobie polatać, przynajmniej odbije sobie weekend w którym to nawet moto na oczy nie widziałem. A więc kto chętny w czwartek Kosa, Lukka dacie rade?
firefox napisał(a):Ja jestem za ale nie wiem czy w tygodniu
kosa1022 napisał(a):firefox napisał(a):Ja jestem za ale nie wiem czy w tygodniu
Lepiej daj rade w tygodniu bo mam coś dla Ciebie![]()
firefox napisał(a):Zigi byl ze mna wiec wie
kosa1022 napisał(a):Pogoda jest normalnie miodzio dzisiaj się bryknołem po mieście