Strona 1 z 2
Antyramki - Sposób na fotoradary

Napisane:
wtorek, 15 czerwca 2010, 09:32
przez ZiGi
Pewnie już o nich słyszeliście, ale jeśli nie to wrzucam temacik.
Wreszcie ktoś wymyślił sposób na foto radary.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MDx0GyGzd7o&feature=related[/youtube]
Może to nie najtańszy sposób aby ustrzec się przed biletem z fotką, ale może się okazać bardzo opłacalny
A tu strona sklepu
Antyramki

Napisane:
wtorek, 15 czerwca 2010, 10:17
przez firefox
Juz od paru lat ten sposob jest znany i niestety wlasnie dlatego, ze jest znany przy nawet standardowej kontroli masz mandat za pozostawienie mechanizmu w stanie gotowosci


Napisane:
wtorek, 15 czerwca 2010, 15:32
przez zolwik
Było głośno na ten temat tz. rolety.

Napisane:
wtorek, 15 czerwca 2010, 15:33
przez Nyuno
Przecież w PL i tak nie ma radarów strzelających z tyłu...

Napisane:
wtorek, 15 czerwca 2010, 15:49
przez Budzik
jest ponoc jeden w okolicach gdanska


Napisane:
wtorek, 15 czerwca 2010, 16:12
przez firefox
Nyuno napisał(a):Przecież w PL i tak nie ma radarów strzelających z tyłu...
A ja slyszalem od policjanta, ze strzelaja z tylu. Od policaja znajomego a nie takiego co to postraszyc chcial.

Napisane:
wtorek, 15 czerwca 2010, 16:16
przez domel
Część strzela część nie, często te przenośne straży miejskiej . Najczęściej jak chcą motocyklistów złapać(w miejscu gdzie często szaleją) to ustawiają na foty od tył.

Napisane:
wtorek, 15 czerwca 2010, 18:40
przez gladki83
mi taki właśnie straży miejskiej strzelił od tylca

Także te przenośne na pewno też mogą od tyłu działać.

Napisane:
wtorek, 15 czerwca 2010, 19:58
przez zolwik
Jeśli chodzi o strzały w moto czy to z przodu czy z tyłu możesz nie przyjąć mamdatu .
Dostaniesz wezwanie do SM lub MO a ty na to że w tym dniu były wykonywane jazdy probne twoim 2oo bo chcesz sprzedać


Napisane:
wtorek, 15 czerwca 2010, 21:54
przez firefox
Za nie wskazanie osoby winnej wykroczenia grozi grzywna w wysokosci 300 zl i bez punktow karnych wlascicielowi pojazdu.

Napisane:
wtorek, 15 czerwca 2010, 21:54
przez domel
A nie czasem 500zł ??

Napisane:
wtorek, 15 czerwca 2010, 23:18
przez BiEdRoN
dobrze kolego piszesz 500zł za nie wskazanie sprawcy
także stare wymigiwanie że nie znam sprawcy albo że pożyczyło się auto czy też moto już nie działają, 90% osób tak się tłumaczyło

Napisane:
środa, 16 czerwca 2010, 06:10
przez domel
Ale mając wybór 500zł i 10pkt a 500zł za niewskazanie...


Napisane:
środa, 16 czerwca 2010, 10:52
przez firefox
domel napisał(a):A nie czasem 500zł ??
500 zl w przypadku Policji, 300 zl w przypadku strazy miejskiej


Napisane:
środa, 16 czerwca 2010, 12:51
przez Nyuno
Tak tak... a jak sprawa trafia do sądu to dochodzą koszty rozprawy i może trzepnąć parę tysięcy, jak u mojego szefa, więc nie wiem czy to takie fajne jest.

Napisane:
wtorek, 22 czerwca 2010, 13:48
przez ZiGi
Nyuno napisał(a):Przecież w PL i tak nie ma radarów strzelających z tyłu...
To przejedź się przez Tarczyn trasą E77 w dowolnym kierunku Kraków lub Warszawa z nadmierną prędkością lub na czerwonym to się przekonasz że są takie fotoradary


Napisane:
wtorek, 22 czerwca 2010, 13:51
przez Budzik
tam wali od tylu? ups...

Napisane:
wtorek, 22 czerwca 2010, 23:21
przez firefox
To w tarczynie mialo byc, lub bedzie poczatkiem tzw Systemu Mandatowego zintegrowanego z CEPiKiem. Po zrobieniu zdjecia, ktore dzieki fotokomorkom i odpowiednim mechanizmow dziala na pomaranczowym swietle z kilku sekundowym opoznieniem przeszperac wszystkie dostepne bazy typu SKP, OC WK itp i wypisac odpowiedni mandat.

Napisane:
środa, 23 czerwca 2010, 08:48
przez Nyuno
Jakoś nie chce mi się wierzyć - komu wypisać? Na motocyklu nie widać kto jest kierowcą.

Napisane:
środa, 23 czerwca 2010, 09:52
przez plaski
Jak nie da się wskazać sprawcy to właściciel ponosi konsekwencje