Suzuki Moto Szkoła w Rzeszowie 27 czerwca 2010
Mam pytanie czy ktoś wybiera się może w najbliższą niedzielę 27 czerwca do Rzeszowa na Suzuki Moto Szkołę?
Wiem że są jeszcze wolne miejsca. Ja jeszcze chwilę się zastanawiam, ale raczej się wybiorę, bo akurat tylko ten termin mi pasuje.
Gdyby ktoś był zainteresowany niech da znać.
Co do zapisów, to pod tym numerem telefonu: (17) 859-48-58.
[ Dodano: 28-06-10, 06:44 ]
temat do skasowania.
Wiem że są jeszcze wolne miejsca. Ja jeszcze chwilę się zastanawiam, ale raczej się wybiorę, bo akurat tylko ten termin mi pasuje.
Gdyby ktoś był zainteresowany niech da znać.
Co do zapisów, to pod tym numerem telefonu: (17) 859-48-58.
[ Dodano: 28-06-10, 06:44 ]
temat do skasowania.