Strona 1 z 1

vw transporter t3

PostNapisane: niedziela, 4 lipca 2010, 06:28
przez KOSA77
witka jesteśmy z Pauliną szczęśliwymi posiadaczami carawelki z 88 roku poszukujemy części a w szczegulności wiązki elektrycznej jeśli się wam co obije o uszy to dajcie znak sygnał

PostNapisane: niedziela, 4 lipca 2010, 09:14
przez Budzik
jakeij wizaki elektrycznej?? kumpel ma westfalie i robi jej generalke i swapa

PostNapisane: niedziela, 4 lipca 2010, 09:20
przez Nyuno
Gratki! :) To rozumiem, że jak komuś z nas coś się przydarzy to będziemy mogli Ciebie męczyć o pomoc w transporcie? :P

PostNapisane: poniedziałek, 5 lipca 2010, 05:05
przez KOSA77
ba no oczywista jesteśmy do usług jak by co .co do wiązki to są problemy z tylnym oświetleniem prawdopodobnie wilgoc i trzeba będzie całą wiązke od bezpieczników do świateł wymienic dziś jedziemy do elektromechaniora na konsultację ale ja już szukam więc każdy cynk będzie mile widziany