Strona 1 z 1

Ilu aktywnych uzytkownikow mamy w wawie i okolicach?

PostNapisane: poniedziałek, 12 lipca 2010, 09:58
przez Budzik
no tak jak w temacie:D warszawa duze miasto, wiec i ludzi jest sporo. a tak z ciekawoscie pisze ilu jest takich w miare aktywnych bo zarejestrowanych jest masa :d
jak bedzie wiadomo ile osob to mozna sie spotkac razem albo przynajmniej wiedziec z kim mozna razem polatac ^^

PostNapisane: wtorek, 13 lipca 2010, 00:56
przez Gof
A zajrzyj w "forumowe czwartki" ten temat chyba umarł trochę :)

PostNapisane: wtorek, 13 lipca 2010, 08:28
przez ZiGi
No dokładnie temat forumowych czwartków był ale się skończył :( teraz jakoś nikt nie ma czasu, wszyscy jacyś zabiegani (wiem po sobie).

PostNapisane: wtorek, 13 lipca 2010, 12:01
przez Budzik
no zalozylem ten temat aby wiedziec z kim moge polatac :D bo waidomo SB malo kto czyta :d czy jakas traska weekendowa czy wypad ad zegrze

PostNapisane: wtorek, 13 lipca 2010, 12:16
przez Gof
Dawaj do Lublina w niedzielę :)

PostNapisane: wtorek, 13 lipca 2010, 12:27
przez Budzik
w neidziele bede u babki na dzialce bo dach musze naprawic w domku letniskowym :] takze nie pojade z toba do lublina :P

PostNapisane: wtorek, 13 lipca 2010, 12:34
przez Gof
Po co naprawiać jak nie pada :mrgreen:

PostNapisane: wtorek, 20 lipca 2010, 04:51
przez KOSA77
O siema piteer to nie Ciebie spotkałem w fotoplastikonie w noc muzeów ? pozdrawiam Kosa

PostNapisane: wtorek, 20 lipca 2010, 22:31
przez Budzik
gof napisał(a):Po co naprawiać jak nie pada :mrgreen:


aha, jak zdjelismy pokrycie jak nie walnal deszcz to padal cala noc i nastepny dizen :D na szcescie zdarzyoismty folia nakryc :]

PostNapisane: czwartek, 22 lipca 2010, 06:06
przez firefox
Cos malo tych Warszawiakow

PostNapisane: czwartek, 22 lipca 2010, 06:47
przez Bones
Mało ? Połowa forum to Warszawa :)

PostNapisane: czwartek, 22 lipca 2010, 10:13
przez Budzik
wiesz co bones, jakos tego nei odzczuwam

PostNapisane: czwartek, 22 lipca 2010, 10:47
przez Rychu
Panowie ja tez nie odczuwam bo tak wlasciwie to nie jestesmy w stanie sie zorganizowac i spotkac..;/ Kiedys byl pomysl na to zeby sie spotykac w czwartki, spotkac sie, pogadac, pojezdzic itp. Ta wizja umarła smiercia naturalna..
Podobnie jest ze zlotem- byl pomysl ale tez umarl..;/

Pozdro 600 F

PostNapisane: czwartek, 22 lipca 2010, 11:37
przez ElViajero
Panie i Panowie, a może zamiast gadać, podłączyć się pod spotkania bractwa suzuki?

PostNapisane: czwartek, 22 lipca 2010, 13:29
przez Rychu
E tam.. a co to my sie musimy podlaczac pod bractwo? Mamy swoje wlasne forum i wydaje mi sie, ze warto sie spotkac w naszym gronie a nie sie podlaczac..