Foto-zagadki czyli Jaki to motocykl ??
Z reguły takie zabawy na forach cieszą się zainteresowaniem więc sprawdzimy czy tutaj się przyjmie
Zabawa nazywa się "JAKI TO MOTOCYKL", gdzie będę umieszczał zdjęcia motocykli bądź ich fragmentów (oczywiście lekko dotknięte photoshopem żeby nie było na nich zbyt wielu napisów ułatwiających odgadnięcie). Każdorazowo po dodaniu zdjęcia będę umieszczał datę do kiedy dana foto-zagadka obowiązuje.
Nagród materialnych nie przewidziano
Punktacja - za samą markę 0.5 pkta, za pełną nazwę 1 pkt
Odpowiedzi proszę o przesyłanie PM-em do mnie. Na początek coś prostego.
ZAGADKA NR 1 - rozwiązanie i wyniki w niedziele 18.VII o godz 12.
Powodzenia
Zabawa nazywa się "JAKI TO MOTOCYKL", gdzie będę umieszczał zdjęcia motocykli bądź ich fragmentów (oczywiście lekko dotknięte photoshopem żeby nie było na nich zbyt wielu napisów ułatwiających odgadnięcie). Każdorazowo po dodaniu zdjęcia będę umieszczał datę do kiedy dana foto-zagadka obowiązuje.
Nagród materialnych nie przewidziano
Punktacja - za samą markę 0.5 pkta, za pełną nazwę 1 pkt
Odpowiedzi proszę o przesyłanie PM-em do mnie. Na początek coś prostego.
ZAGADKA NR 1 - rozwiązanie i wyniki w niedziele 18.VII o godz 12.
Powodzenia




