Strona 1 z 1

Co to za moto?

PostNapisane: wtorek, 27 lipca 2010, 08:21
przez ElViajero

PostNapisane: wtorek, 27 lipca 2010, 21:45
przez Budzik
wysakuje błąd:P

PostNapisane: środa, 28 lipca 2010, 05:14
przez ElViajero
teraz już nie powinno być błędu:
Obrazek

PostNapisane: środa, 28 lipca 2010, 10:11
przez Bones
wygląda jak te "smigacze" szturmowców z gwiezdnych wojen ;)

PostNapisane: środa, 28 lipca 2010, 10:21
przez Bielak
Batman w "Mrocznym Rycerzu" miał podobnego tylko z owiewkami:P

PostNapisane: środa, 28 lipca 2010, 17:59
przez 82przemek
z owiewkami i czarny mial :D

PostNapisane: środa, 28 lipca 2010, 22:19
przez Budzik
tylkow ez tym skrecaj :P