Outsourcing

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Outsourcing

Postprzez ElViajero » środa, 28 lipca 2010, 10:23

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iZkaQHGUn6g&feature=related[/youtube]
Ostatnio edytowano środa, 28 lipca 2010, 10:44 przez ElViajero, łącznie edytowano 1 raz
ElViajero
 

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość