bierzymy z Łysolkiem udział w konkursie fotograficznym BZWBK , bardzo prosimy o Wasze głosy, liczy sie adres ip wiec prosimy o głosy zarówno z domu jak i z pracy(jesli macie taka możliwosć), przekażcie tez aby głosowali na nas Wasi znajomi, rodzina, kochankowie etc...
oto link
http://indywidualni.bzwbk.pl/oferty-spe ... ria.html#1
Jakbyście nie mogli znaleźć to nicki: Łysolek i diablica
przy ustawieniu filtra na "najwyzej oceniane" jestesmy na pierwszej stronie
jedna osoba może oddac głos na oba zdjecia
z góry serdeczne dzieki
