NOWY ADMINISTRATOR

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

NOWY ADMINISTRATOR

Postprzez Budzik » piątek, 6 sierpnia 2010, 14:13

moze tak demokratycznie, jak nikt si enie chce zglosic to niech kazdy (kto jest i korzysta czynnie z forum) napisze tu otwarcie kogo by chetnie widzial na admina a potem z kilku osob ktore beda ajczesciej wybierane stworzylibtysmy ankiete i wybrali 1 osobe.
oczywiscie wczesniej kandydat ktry mialby byc w ankiecie musilby wyrazic zgode na to
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Cygi » piątek, 6 sierpnia 2010, 14:23

Dobrze byłoby gdy wytypowani kandydaci wyrazili swoja opinie czy zgadzaja sie przyjac na barki ciezar obowiazków administratora i z naszymi demokratycznymi wyborami :) Moja propozycja - czyli na pierwszy ogien zgodnie z przyjetym obyczajem zsastepca szeryfa ma pierwszenstwo wymachiwania filntą w imieniu prawa- wiec jako numer jeden zgłaszam
Pana Zigi'ego i Guardian Angel'a. Co o tym myslicie?
Ostatnio edytowano piątek, 6 sierpnia 2010, 14:26 przez Cygi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1070
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez ElViajero » piątek, 6 sierpnia 2010, 15:05

A po co ma wyrażać zgodę ;> na chińskiego ochotnika go :D
ElViajero
 

Postprzez Budzik » piątek, 6 sierpnia 2010, 15:30

no pewnie z enajpierw musi zgodzic sie.
Cygi, nie chce zniecheciac, ale guardian sprzedaje jajo i jest taka mozliwosc ze bedzie tak jak z tasmanem, tzn chcial nie chiacil opusci forum, a przynajmneij nei bedzie czynnie odwiedzal. tylko mowie ze tka moze byc a co bedze to czas poakze
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Cygi » piątek, 6 sierpnia 2010, 18:51

"na dwoje babka wrózyła" u mnie jest przewaznie odwrotnie do tego co powiedziałem czyli to co mialo byc pewne obraca sie w nicosc wiec zawsze mowie pozyjemy zobaczymy... poki co ja nawet jakbym jajo sprzedał to i tak nie odetne sie od korzeni bo przeciez naciachałem "kilomotorów" az miło. A czy to GSX-F czy GSX-R czy RR ma 2 kółka :) wiec czy Angel sprzeda jajo i nawet kupi honde to przeciez nie dyskwalifikuje go to z objecia urzedu :) A poki co czekamy cierpliwie na przebieg zdarzen...
Ostatnio edytowano piątek, 6 sierpnia 2010, 18:52 przez Cygi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1070
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez zolwik » piątek, 6 sierpnia 2010, 18:52

Coś nasi admini są po za zasięgiem , to że ktoś nie ma "jaja" nie znaczy by nie dbał o forum . No ale czekamy na odzew nieobecnych.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Budzik » piątek, 6 sierpnia 2010, 19:58

zgadza sie, ale chopdzi o wypoweidz samego aniopla
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Cygi » piątek, 6 sierpnia 2010, 21:46

czekamy co powiedza chłopaki
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ 251=>GSX600F=>GSX-R 750=> FZ8 Fazer
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1070
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez unio » sobota, 7 sierpnia 2010, 06:57

guardian jest na urlopie nad jeziorem
Ostatnio edytowano sobota, 7 sierpnia 2010, 06:58 przez unio, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez zolwik » sobota, 7 sierpnia 2010, 08:33

unio napisał(a):guardian jest na urlopie nad jeziorem


Tak wiemy do 16.08
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Budzik » sobota, 7 sierpnia 2010, 09:48

ja nei wiem xd
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gof » niedziela, 8 sierpnia 2010, 18:01

guardian, fire, zigi
Gof
 

Postprzez zolwik » niedziela, 8 sierpnia 2010, 18:55

gof napisał(a):guardian, fire, zigi


Fire już dawno zrezygnował :roll:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez firefox » poniedziałek, 9 sierpnia 2010, 13:23

zolwik napisał(a):
gof napisał(a):guardian, fire, zigi


Fire już dawno zrezygnował :roll:


Nooo no, co tu mnie obgadujecie co???Co to ma znaczyc?? Spokoj tu dziewczeta, glowa do gory a majty w dol :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość