Strona 1 z 1
NOWY ADMINISTRATOR

Napisane:
piątek, 6 sierpnia 2010, 14:13
przez Budzik
moze tak demokratycznie, jak nikt si enie chce zglosic to niech kazdy (kto jest i korzysta czynnie z forum) napisze tu otwarcie kogo by chetnie widzial na admina a potem z kilku osob ktore beda ajczesciej wybierane stworzylibtysmy ankiete i wybrali 1 osobe.
oczywiscie wczesniej kandydat ktry mialby byc w ankiecie musilby wyrazic zgode na to

Napisane:
piątek, 6 sierpnia 2010, 14:23
przez Cygi
Dobrze byłoby gdy wytypowani kandydaci wyrazili swoja opinie czy zgadzaja sie przyjac na barki ciezar obowiazków administratora i z naszymi demokratycznymi wyborami

Moja propozycja - czyli na pierwszy ogien zgodnie z przyjetym obyczajem zsastepca szeryfa ma pierwszenstwo wymachiwania filntą w imieniu prawa- wiec jako numer jeden zgłaszam
Pana Zigi'ego i Guardian Angel'a. Co o tym myslicie?

Napisane:
piątek, 6 sierpnia 2010, 15:05
przez ElViajero
A po co ma wyrażać zgodę ;> na chińskiego ochotnika go


Napisane:
piątek, 6 sierpnia 2010, 15:30
przez Budzik
no pewnie z enajpierw musi zgodzic sie.
Cygi, nie chce zniecheciac, ale guardian sprzedaje jajo i jest taka mozliwosc ze bedzie tak jak z tasmanem, tzn chcial nie chiacil opusci forum, a przynajmneij nei bedzie czynnie odwiedzal. tylko mowie ze tka moze byc a co bedze to czas poakze

Napisane:
piątek, 6 sierpnia 2010, 18:51
przez Cygi
"na dwoje babka wrózyła" u mnie jest przewaznie odwrotnie do tego co powiedziałem czyli to co mialo byc pewne obraca sie w nicosc wiec zawsze mowie pozyjemy zobaczymy... poki co ja nawet jakbym jajo sprzedał to i tak nie odetne sie od korzeni bo przeciez naciachałem "kilomotorów" az miło. A czy to GSX-F czy GSX-R czy RR ma 2 kółka

wiec czy Angel sprzeda jajo i nawet kupi honde to przeciez
nie dyskwalifikuje go to z objecia urzedu

A poki co czekamy cierpliwie na przebieg zdarzen...

Napisane:
piątek, 6 sierpnia 2010, 18:52
przez zolwik
Coś nasi admini są po za zasięgiem , to że ktoś nie ma "jaja" nie znaczy by nie dbał o forum . No ale czekamy na odzew nieobecnych.

Napisane:
piątek, 6 sierpnia 2010, 19:58
przez Budzik
zgadza sie, ale chopdzi o wypoweidz samego aniopla

Napisane:
piątek, 6 sierpnia 2010, 21:46
przez Cygi
czekamy co powiedza chłopaki

Napisane:
sobota, 7 sierpnia 2010, 06:57
przez unio
guardian jest na urlopie nad jeziorem

Napisane:
sobota, 7 sierpnia 2010, 08:33
przez zolwik
unio napisał(a):guardian jest na urlopie nad jeziorem
Tak wiemy do 16.08

Napisane:
sobota, 7 sierpnia 2010, 09:48
przez Budzik
ja nei wiem xd

Napisane:
niedziela, 8 sierpnia 2010, 18:01
przez Gof
guardian, fire, zigi

Napisane:
niedziela, 8 sierpnia 2010, 18:55
przez zolwik
gof napisał(a):guardian, fire, zigi
Fire już dawno zrezygnował


Napisane:
poniedziałek, 9 sierpnia 2010, 13:23
przez firefox
zolwik napisał(a):gof napisał(a):guardian, fire, zigi
Fire już dawno zrezygnował

Nooo no, co tu mnie obgadujecie co???Co to ma znaczyc?? Spokoj tu dziewczeta, glowa do gory a majty w dol
