Strona 1 z 1

Moja Zuzia odzyla po zimie :) :) :)

PostNapisane: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 11:19
przez TasmaN

PostNapisane: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 11:21
przez ZiGi
Tasiek troszkę nie wyszło z tym zagnieżdżaniem filmiku w forum 8) ale link w sumie jest :P

PostNapisane: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 11:25
przez PozytywnieZakreconyWariat
Tasman w takim razie graty :P Moja odzyla jakos 1 marca...ale powiem ze z odpaleniem byly"JAJCA" co nie miara :mrgreen:

PostNapisane: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 11:38
przez ZiGi
Ja swoją odpaliłem "po zimie" 25 stycznia i bez problemu zapaliła (jak zawsze po dłuższym nie jeżdżeniu) za trzecim razem. Gorzej było jednak w marcu tutaj już musiałem troszkę pomęczyć moją suczkę żeby zechciała odpalić, no ale dałem radę :D

PostNapisane: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 12:03
przez Pawel BMW
super chodzi ten IXIL

PostNapisane: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 12:44
przez firefox
Ja swoja czarna perle odpalilem tez na poczatku stycznia i bez problemow. Koniec sezonu mialem w polowie grudnia