Tasiek troszkę nie wyszło z tym zagnieżdżaniem filmiku w forum ale link w sumie jest
Napisane: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 11:25
przez PozytywnieZakreconyWariat
Tasman w takim razie graty Moja odzyla jakos 1 marca...ale powiem ze z odpaleniem byly"JAJCA" co nie miara
Napisane: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 11:38
przez ZiGi
Ja swoją odpaliłem "po zimie" 25 stycznia i bez problemu zapaliła (jak zawsze po dłuższym nie jeżdżeniu) za trzecim razem. Gorzej było jednak w marcu tutaj już musiałem troszkę pomęczyć moją suczkę żeby zechciała odpalić, no ale dałem radę
Napisane: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 12:03
przez Pawel BMW
super chodzi ten IXIL
Napisane: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 12:44
przez firefox
Ja swoja czarna perle odpalilem tez na poczatku stycznia i bez problemow. Koniec sezonu mialem w polowie grudnia