Strona 1 z 1

Cos dla Warszawiaków

PostNapisane: środa, 11 sierpnia 2010, 19:16
przez kyrtap87

PostNapisane: środa, 11 sierpnia 2010, 19:41
przez ElViajero
aaaa tam. Trzeba też uważać bo mają również nie oznaczone motocykle z wideo rejestratorami

PostNapisane: środa, 11 sierpnia 2010, 19:59
przez zolwik
Dobre :P no to wymyślili z naszych podatków chcą nas łapać :fuck2:

PostNapisane: piątek, 13 sierpnia 2010, 17:49
przez kyrtap87
teraz się i oni mogą ścigać po nocach ,pewnie tylko o to im chodziło :mrgreen:

PostNapisane: piątek, 13 sierpnia 2010, 21:35
przez Budzik
kurde, to skonczy sie wolnosc :( :P xD

PostNapisane: sobota, 14 sierpnia 2010, 06:23
przez firefox
Jak to skonczy, zacznie sie jeszcze lepsza zabawa w zlapie nie zlapie :P

PostNapisane: sobota, 14 sierpnia 2010, 07:22
przez ElViajero
zaraz im się paliwo skończy i bedom na hulajnogach jeździć :P

PostNapisane: sobota, 14 sierpnia 2010, 11:38
przez Budzik
hayka to sie mozesz bawic z nimi :d

PostNapisane: sobota, 14 sierpnia 2010, 16:38
przez Gof
Widziałem te ich motorki, 1200cm3, 155 koni, 280 na liczniku, nie ryzykowałbym ucieczki jajem :D

PostNapisane: sobota, 14 sierpnia 2010, 20:50
przez domel
Heh 3 pasy i wielkie halo bo złapali na pustej ulicy kolesia który jechał 130 :) Jednak na motocyklu będąc porządnie ubranym(kombinezon a nie jakieś luźne ciuchy)to prędkość staje się względna, czasem łapię się że myślę że się ślimaczę rzut oka na licznik a tu np. 130km/h. Tylko kwestia gdzie się tyle jedzie. Mój jedyny mandat(pierwszy i oby ostatni)dzień po kupnie jajka...96 na 50 późnym wieczorem(już ciemno było,pusto) jakaś wiocha drzewa przy drodze, domy oddalone od drogi a do pierwszych zabudowań przy drodze dopiero się zbliżałem i zwalniałem...wydawało mi isę że już mega wolno jadę a tu się okazało że prawie max. przedział przekroczenia prędkości...

PostNapisane: poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 20:33
przez Lucky
Najlepszy był tekst- nie mam kategorii A.:) Jak myślę podobnie nie ma duża część motocyklistów. Ale najgorsze jest to że nie wygonią dresiarza w BMW, który pali gumę na osiedlowej uliczce tylko na szerokiej i bezpiecznej siekierkowskiej się ustawią- wiadomo mniejsze zagrożenie ale wyższa prędkość czyli więcej kasy.