zolwik napisał(a):lecz jest dla mnie strasznie rażące podejście dresów w BMW


( zwiększają prędkość) , nie ustąpią w niektórych sytuacjach grzecznościowo pierwszeństwa i oczywiście wiecznie spuźnieni ( zapier*** , kij wie po co tak szybko ).
kubicomania 
) jak wyczują że jesteś leszkiem to przy wyprzedzaniu też potrafią zajechać drogę. Wymuszają puszką tak samo jak puszki wymuszają nam. Więc nie dziwmy się że nas poprostu nie lubią. Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość