Strona 1 z 1

Rozmowa z przyszla tesciowa :D

PostNapisane: wtorek, 7 kwietnia 2009, 10:41
przez TasmaN

PostNapisane: sobota, 23 maja 2009, 23:53
przez Nyuno
Patologia... na szczęście to ściema...

PostNapisane: sobota, 23 maja 2009, 23:57
przez TasmaN
Nyuno napisał(a):Patologia... na szczęście to ściema...


Nyuno :D szalejesz po liscie nieczytanych postow ? :D:D

PostNapisane: niedziela, 24 maja 2009, 00:01
przez Nyuno
No wiesz... ja się nie chwaliłem, że "nareszcie przebrnąłem" :P