Komputer motocyklisty

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Komputer motocyklisty

Postprzez MaryJane » piątek, 3 września 2010, 12:53

MaryJane
 

Postprzez jrk » piątek, 3 września 2010, 13:04

no i powiedz mi... po co?! :?: :?:
jrk
 

Postprzez Rafał_93 » piątek, 3 września 2010, 20:37

Żeby mógł poszpanować przed kumplami. A po za tym to pasja :D
Rafał_93
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość