Strona 1 z 1

Komputer motocyklisty

PostNapisane: piątek, 3 września 2010, 12:53
przez MaryJane

PostNapisane: piątek, 3 września 2010, 13:04
przez jrk
no i powiedz mi... po co?! :?: :?:

PostNapisane: piątek, 3 września 2010, 20:37
przez Rafał_93
Żeby mógł poszpanować przed kumplami. A po za tym to pasja :D