Strona 1 z 1

Z zycia komputerow

PostNapisane: wtorek, 7 kwietnia 2009, 16:36
przez firefox

PostNapisane: wtorek, 19 maja 2009, 12:51
przez diabLica
tak z dzisiejszej poczty:

Nareszcie zagadka została rozwiązana !!!!!!!!!!
Jak to się dzieje , że kursor się rusza , gdy ty poruszasz myszką?
Nigdy się nad tym nie zastanawiałeś?
Żeby to sprawdzić, kliknij na poniższy link . Poruszając kursorem w szkle powiekszającym W ŚRODKU zobaczysz to , czego nie widać gołym okiem. Wprowadź kursor w środek lupy i poruszaj nim w lewo, prawo, w dół, w górę i nawet na chwilę zatrzymaj się.................
Zobaczysz , jakie będzie twoje zdziwienie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://2006.1-click.jp/


;)

PostNapisane: wtorek, 19 maja 2009, 16:47
przez ZiGi
Dobre :D

PostNapisane: niedziela, 24 maja 2009, 11:09
przez montis
hehe :P

Re: Z zycia komputerow

PostNapisane: piątek, 29 maja 2009, 22:15
przez k1s1el
http://www.youtube.com/watch?v=kBVmfIUR1DA

To też dobre, chyba każdy zna :brawo: