I ty możesz zostać demonem szos :D

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

I ty możesz zostać demonem szos :D

Postprzez Rychu » czwartek, 9 kwietnia 2009, 09:50

Avatar użytkownika
Rychu
 
Posty: 228
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 11:33
Lokalizacja: Z zadupia;)

Postprzez Nyuno » środa, 29 lipca 2009, 21:37

Zaaaajebiste!!! :D
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Melman » czwartek, 30 lipca 2009, 10:47

Odjechane kaski, ciekawe czy mają kombi do kompletu? :mrgreen:
Melman
 

Postprzez kosa1022 » czwartek, 30 lipca 2009, 15:46

Zajebiste -może
Odjechane - napewno

Ale jakośnie widze kierowcy jajka w takim kasku.
Dla mnie wyglądał by jak nurek na paralotni.
kosa1022
 

Postprzez Djobeł » niedziela, 2 sierpnia 2009, 21:56

Mistrzostwo! Trzoda jak skurwesyn! Ciekawe tylko czy chociaz trwałe są te kaski...może powyżej 100 odpada nos albo uszy:)
Djobeł
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości