Strona 1 z 1

I ty możesz zostać demonem szos :D

PostNapisane: czwartek, 9 kwietnia 2009, 09:50
przez Rychu

PostNapisane: środa, 29 lipca 2009, 21:37
przez Nyuno
Zaaaajebiste!!! :D

PostNapisane: czwartek, 30 lipca 2009, 10:47
przez Melman
Odjechane kaski, ciekawe czy mają kombi do kompletu? :mrgreen:

PostNapisane: czwartek, 30 lipca 2009, 15:46
przez kosa1022
Zajebiste -może
Odjechane - napewno

Ale jakośnie widze kierowcy jajka w takim kasku.
Dla mnie wyglądał by jak nurek na paralotni.

PostNapisane: niedziela, 2 sierpnia 2009, 21:56
przez Djobeł
Mistrzostwo! Trzoda jak skurwesyn! Ciekawe tylko czy chociaz trwałe są te kaski...może powyżej 100 odpada nos albo uszy:)