Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
I ty możesz zostać demonem szos :D
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=9&t=193
Strona
1
z
1
I ty możesz zostać demonem szos :D
Napisane:
czwartek, 9 kwietnia 2009, 09:50
przez
Rychu
http://www.joemonster.org/art/11288/I_t ... monem_szos
POLECAM:))
Napisane:
środa, 29 lipca 2009, 21:37
przez
Nyuno
Zaaaajebiste!!!
Napisane:
czwartek, 30 lipca 2009, 10:47
przez
Melman
Odjechane kaski, ciekawe czy mają kombi do kompletu?
Napisane:
czwartek, 30 lipca 2009, 15:46
przez
kosa1022
Zajebiste -może
Odjechane - napewno
Ale jakośnie widze kierowcy jajka w takim kasku.
Dla mnie wyglądał by jak nurek na paralotni.
Napisane:
niedziela, 2 sierpnia 2009, 21:56
przez
Djobeł
Mistrzostwo! Trzoda jak skurwesyn! Ciekawe tylko czy chociaz trwałe są te kaski...może powyżej 100 odpada nos albo uszy:)