Dopalacze

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Dopalacze

Postprzez TasmaN » czwartek, 30 września 2010, 18:08

ZABRONIC... CO ONE Z LUDZI ROBIA !!!!!!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZN4ucjw_cFI[/youtube]
TasmaN
 

Postprzez zolwik » czwartek, 30 września 2010, 18:38

Przypomina mi się lekcja religi jak się ksiąć gibał tlko że w nieco innych rytmach lecz ruchy podobne :P :shock: :P
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez kubaski1989 » czwartek, 30 września 2010, 19:04

Ten filmik już lata swoje ma, szybko się rozwinął ten syf (dopalacze) w Polsce. Osobiście nie używam.
Ostatnio edytowano czwartek, 30 września 2010, 19:05 przez kubaski1989, łącznie edytowano 1 raz
kubaski1989
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość