Strona 1 z 1

Konkurs fotkowy!

PostNapisane: sobota, 2 października 2010, 07:35
przez franc
Kończy się sezon.
Ale na pewno macie jakieś fotki ze swoich rajz.
Proponuję niech administracja zrobi jakiś konkurs o tematyce oczywiście motocyklowej typu najlepsza fotka 2010 roku !
Mam nagrodę admin doda tylko okolicznościową tabliczkę i będzie w sam raz !( a może jeszcze coś doda)
Co wy na to ?
Obrazek

PostNapisane: sobota, 2 października 2010, 07:51
przez Budzik
no pomysl fajny

PostNapisane: niedziela, 3 października 2010, 08:29
przez zolkos
konkurs fajny :P i nagroda godna uwagi :P do kiedy te zdjecia do konca roku ?? :P

PostNapisane: niedziela, 3 października 2010, 16:29
przez pegaz
Watek zostal zmoderowany. Wracajac do tematu, pomysl mi sie podoba.

PostNapisane: niedziela, 3 października 2010, 16:36
przez franc
Jeżeli mi można podsunąc pomysł ( i w cale nie chcę przejąć forum ) to proponuję do końca miesiąca nadsyłamy fortki potem administracja wybierze 10 najlepszych i wtedy my userzy zdecydujemy w formie głosowania na najlepszą.
Oczywiście regulamin i daty nadsyłania poda administrator to tylko moja propozycja.

PostNapisane: niedziela, 3 października 2010, 16:40
przez pegaz
Wszystkie pomysly jak najbardziej mile widziane. Tasman zna sprawe, takze poczekajmy na jego "diabelskie" spojrzenie.

PS. Jeszcze jeden post na temat przejecia forum i kogos skrzywdze.

PostNapisane: niedziela, 3 października 2010, 18:24
przez TasmaN
Potwierdzam. Jutro odpale temat z Konkursem. Nagroda Franca bardzo fajna :)
Mam tez opcje na 2 i 3 miejsce...

PostNapisane: niedziela, 3 października 2010, 20:03
przez Budzik
2 i3 msc czesci owiewki cebry xD

PostNapisane: niedziela, 3 października 2010, 20:59
przez zolkos
chyba do posklejania :D i pomalowania :P

a te foty maja być zwiazane z motorami ? nie koniecznie z gsx-f ??