Strona 1 z 3

Preferencje naszego kolegi zolkosia

PostNapisane: środa, 6 października 2010, 11:14
przez firefox
Dzis na SB doszlo do bardzo przyjemnej rozmowy, otoz kolega zolkos wyzalil sie nam jakie ma preferencje dotyczace kobiet i choc chcielismy mu cos doradzic jak z tym walczyc nie dalo rady. Ten czlowiek po prostu jest zakochany :P

Obrazek

A o to link ktory byl zapisany w tej rozmowie:

Kobiety sa gorace

Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie, a swiatlosc wiekuista niechaj mu swieci ....

PostNapisane: środa, 6 października 2010, 16:40
przez zolkos
habh przynajmniej nie jestem gejem jak Ty :D który kolekcjonuje genitalia :D

Ty dziadzie rozjade Cie xD

PostNapisane: środa, 6 października 2010, 16:45
przez firefox
Nawet jak mnie rozjedziesz to i tak wszyscy beda wiedziec :P hahahaa

A Ty miales byc do 18 na praktykach :P

PostNapisane: środa, 6 października 2010, 16:55
przez zolkos
mialem byc ale bylem sam i koles mnie puscil wczesniej :P bo i mu na chate sie spieszylo :P jak taki dobroduszny jestes to zalatw mi jej nr :D

PostNapisane: środa, 6 października 2010, 17:05
przez firefox
zolkos napisał(a):mialem byc ale bylem sam i koles mnie puscil wczesniej :P bo i mu na chate sie spieszylo :P jak taki dobroduszny jestes to zalatw mi jej nr :D


A co Ty do swojego paszczura nie masz telefonu ?? No co TY walisz w chu.. :P

PostNapisane: środa, 6 października 2010, 17:07
przez zolkos
bo ja jestem wstydliwy chlopak :P nie to co Ty ze wyrywasz chłopców od tak :D i masz mase nr :D i prosze ja Ciebie nie obrażaj tej truśki :D

PostNapisane: środa, 6 października 2010, 17:38
przez firefox
zolkos napisał(a):bo ja jestem wstydliwy chlopak :P nie to co Ty ze wyrywasz chłopców od tak :D i masz mase nr :D i prosze ja Ciebie nie obrażaj tej truśki :D


Ja ja obrazam?Ja ja podziwiam z zapartym tchem. A ode mnie sie odpitol Ty jestes glownym bohaterem tej opowiesci :) Przeciez Ty napisales dzis ze lubisz transetki :P

Tak na marginesie - U mnie nie masz szans :P

PostNapisane: środa, 6 października 2010, 17:59
przez zolkos
nie przypominam sobie ale jak tak twierdzisz...

PostNapisane: środa, 6 października 2010, 19:05
przez firefox
Nie kompromituj sie, bo moge to znalesc i bedziesz lezec na trawie i piszczec :P

PostNapisane: środa, 6 października 2010, 19:19
przez zolkos
tak samo jak edytowales posty :P cwaniak ale wiesz chcesz to pisz :P i tak mysle ze nikt tego nie czyta po 2 kogo to interesuje i tak wiedza ze mi zazdroscisz takiej laski xD :P

PostNapisane: środa, 6 października 2010, 19:26
przez firefox
Sam CI zazdroszcze a do edycji Twoich postow nie mam uprawnien :)Bones jest swiadkiem :)

PostNapisane: środa, 6 października 2010, 20:29
przez zolkos
to twoja wyobraźnia nie ma granic :D albo za duzo ziola palisz :D nie wiem dlaczego chcesz ze mnie zrobic jakiegos travolaka geja czy SlItAsNeGo ChLoPaKa ktory sie zakochal w jakiejs pannie z demotow moze za ciasny masz kombinezon i Ci tlenu brak a potem pitolisz jakies rzeczy byc moze chcesz sie pochwalic swoim życiem codziennym jak sie przebierasz w sukieneczki i pończochy zakladasz :D :D

PostNapisane: środa, 6 października 2010, 20:37
przez firefox
Dobra dobra, wpadles jak fiut w gume i teraz probujesz sie wykrecic, zupelnie nie wiem dlaczego?W sumie pewnie ona ma swoje zalety :P Prawda?Opowiedz nam o tym :)

PostNapisane: środa, 6 października 2010, 20:44
przez zolkos
no wiesz mieciuchno w każdym miejscu :P wiec czujesz sie jak na materacu wodnym :D
jest do czego sie przytulic :D a jak Ci wiatr wieje to wchodzisz miedzy jednego cycka i od razu lepiej jak w namiocie xD albo np w skarpetce moge kask chowac :D a sfeterkiem autobus nakryc :P

PostNapisane: środa, 6 października 2010, 21:46
przez TasmaN
ojjjj jakie tu zaloty :) :) :)

Bedzie sie dzialo w nocy.... :) :)

Ja Wam chlopaki motocykli popilnuje, ino kluczyki zostawcie :D

PostNapisane: czwartek, 7 października 2010, 16:48
przez zolkos
widzisz Fire :P nawet Tasman wie ze zalecasz sie do mnie :D nie wstyd tak Tobie ? :D heh i w dodatku posta o tym zakladasz xD

PostNapisane: czwartek, 7 października 2010, 17:44
przez bostea
zolkos napisał(a):i tak mysle ze nikt tego nie czyta

No to źle myślisz :P Ckliwe seriale w tv nie dla mnie, ale w tego posta się wciągnęłam, razem z TasmaN'em popilnuję maszyn i nawet popcorn przyniosę!
No to nawijajcie Kochani dalej, nie krępujcie się :diabel:

PostNapisane: czwartek, 7 października 2010, 19:29
przez zolkos
wy tu sie nabijacie a Fire rani moje uczucia :P psychicznie sie zneca nad moimi uczuciami i wmawia mi ze Taka kobieta jest jakaś zła http://demotywatory.pl/1922558/Maly-glod a która inna potrafi sie trzymać barierki nie używając rąk ?? :D to jest talent :P oj widze ze mamy zwolenników Fire moze jeszcze jakas oplate bedziemy brali :D Ty zbierasz genitalia i podrywasz chłopaków ja zbieram fotki Hot lasek :P

[ Dodano: 07-10-10, 20:32 ]
i wiem ze chcesz zobaczyć nastepne zdjecie bo Cie to kreci po ostatnim coś szybko pobiegłeś do ubikacji :P wiec mam fajne zdjecie zrób sobie pamięciówe http://demotywatory.pl/1235571/Konsekwe ... iu-do-celu

PostNapisane: czwartek, 7 października 2010, 20:28
przez TasmaN
bostea napisał(a): razem z TasmaN'em popilnuję maszyn



oj, bardzo chetnie :oops:

PostNapisane: czwartek, 7 października 2010, 20:50
przez zolkos
ale moja czarnulka nie daje innym bez mojego zezwolenia xD heh ale jak zatankujecie to dam sie zaopiekowac bo u mnie teraz susza w baku :D