POSZUKUJE PRACY

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

POSZUKUJE PRACY

Postprzez miki340 » czwartek, 7 października 2010, 09:59

jak w temacie poszukuje pracy w warszawie lub jej okolicy. moze byc w jakims sklepie najlepiej na stanowisku doradca klienta.jak by ktos mial jakies informacje to prosze o kontakt na priiva.z gory dzieki.a obecnie pracuje w salonie meblowym
miki340
 

Postprzez Bones » piątek, 8 października 2010, 15:14

popraw sobie błąd ortograficzny w opisie tematu to może prędzej znajdą się chętni do pomocy :P
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez firefox » piątek, 8 października 2010, 18:41

A co pracy pisze sie przez rz :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bones » sobota, 9 października 2010, 09:59

firefox - nie ślepcze, "pomuc" piszę się przez ó :fuck2: Mówiłem o opisie, a nie o temacie :D
Ostatnio edytowano sobota, 9 października 2010, 10:00 przez Bones, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość