ktos z Wrocławia tu jest ?

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

ktos z Wrocławia tu jest ?

Postprzez Nosfer » piątek, 10 kwietnia 2009, 17:43

jak w temacie . jest tu któryś z Wrocławia czy ja sam tylko ?
Nosfer
 

Postprzez loomek » środa, 13 maja 2009, 06:54

nie jestes juz sam:) dolaczylem dwa dni temu choc na f-kach jezdze juz 4lata... :)
loomek
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości