Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
ktos z Wrocławia tu jest ?
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=9&t=199
Strona
1
z
1
ktos z Wrocławia tu jest ?
Napisane:
piątek, 10 kwietnia 2009, 17:43
przez
Nosfer
jak w temacie . jest tu któryś z Wrocławia czy ja sam tylko ?
Napisane:
środa, 13 maja 2009, 06:54
przez
loomek
nie jestes juz sam:) dolaczylem dwa dni temu choc na f-kach jezdze juz 4lata...