Strona 1 z 1

ktos z Wrocławia tu jest ?

PostNapisane: piątek, 10 kwietnia 2009, 17:43
przez Nosfer
jak w temacie . jest tu któryś z Wrocławia czy ja sam tylko ?

PostNapisane: środa, 13 maja 2009, 06:54
przez loomek
nie jestes juz sam:) dolaczylem dwa dni temu choc na f-kach jezdze juz 4lata... :)