Strona 1 z 2

Nowy mały motocyklista

PostNapisane: środa, 20 października 2010, 23:20
przez ElViajero
Dziś (21.10.2010) o godzinie 20:10, pojawił się nowy motocyklista, mój syn :D
Kornel waga 3350 g, wzrost 56 cm punktacja 10/10

zdjęcia w krótce

PostNapisane: środa, 20 października 2010, 23:35
przez Budzik
gratulacje syna, oby szybko i zdrowo rósł

Re: Nowy mały motocyklista

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 04:49
przez firefox
ElViajero napisał(a):Dziś (21.10.2010) o godzinie 20:10, pojawił się nowy motocyklista, mój syn :D
Kornel waga 3350 g, wzrost 56 cm punktacja 10/10

zdjęcia w krótce


Wzrost tyle samo, troche ciezszy od mego syna :) Razem beda pedzic na pocketie :P

A kiedys nas dziadkow zostawia w tyle :)

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 07:02
przez ElViajero
Oj zostawią, chyba żeby do gsxf'a napęd rakietowy na paliwo stałe założyć :D

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 07:04
przez Mars
Gratulacje dla Ciebie i mamusi :D .

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 07:15
przez guardian_angel
Gatulejszon :)

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 07:31
przez firefox
ElViajero napisał(a):Oj zostawią, chyba żeby do gsxf'a napęd rakietowy na paliwo stałe założyć :D


Oni to juz maja umiejetnosci we krwi, wiec oni nie bede na gsxf jezdzic tylko w ich czasach na super mocnych poduszkowcach :P

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 07:58
przez bostea
firefox napisał(a):poduszkowcach

Na poduszkowcach to oni już teraz jeżdżą :)

ElViajero napisał(a):punktacja 10/10

Życzę, żeby ta punktacja zawsze była 10 na 10 ;)

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 11:02
przez TasmaN
No to gratulacje :) :)
Teraz szukaj takiego malego motorka na akumulatorek :) Maly szybko urosnie :)

Moj juz mnie meczy o cos takiego na "Gwiazdke" :D

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 11:46
przez ElViajero
hehe na akumulator to będzie 4x4 a na benynkę to pocket bike mu kupie :D

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 13:21
przez firefox
TasmaN napisał(a):No to gratulacje :) :)
Teraz szukaj takiego malego motorka na akumulatorek :) Maly szybko urosnie :)

Moj juz mnie meczy o cos takiego na "Gwiazdke" :D


Mój ojciec mówił, że może coś takiego załatwić, wiec zagadaj do mnie, zrób to co masz zrobić i może się dogadamy :P

Re: Nowy mały motocyklista

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 16:14
przez DiElektryk
ElViajero napisał(a):Dziś (21.10.2010) o godzinie 20:10, pojawił się nowy motocyklista, mój syn :D
Kornel waga 3350 g, wzrost 56 cm punktacja 10/10

zdjęcia w krótce


Tak tylko chciałem zwrócić uwagę że chyba 20.10.2010 :) żeby TaTa sobie dobrze datę zapamiętał.

Pozdro 8)

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 16:21
przez pegaz
Gratuluje i niech rosnie zdrowo.

Re: Nowy mały motocyklista

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 20:07
przez ElViajero
[quote="DiElektryk"

Tak tylko chciałem zwrócić uwagę że chyba 20.10.2010 :) żeby TaTa sobie dobrze datę zapamiętał.

Pozdro 8)[/quote]

Oj tak trochę zakręcony jestem

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 20:09
przez MaryJane
Gratulacje :)

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 20:39
przez Byłas600f
Gratuluję ja też czekam na synka 8)

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 21:09
przez Tymon
Gratuluję i wszystkiego dobrego :D

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 21:17
przez BiEdRoN
Gratulacje, to sa piekne chwile :D

Re: Nowy mały motocyklista

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 21:55
przez firefox
ElViajero napisał(a):Oj tak trochę zakręcony jestem


Zupelnie nie wiem dlaczego :D ??

PostNapisane: czwartek, 21 października 2010, 23:58
przez olszuwy
Pogratulować! :mrgreen: :lol: :D ;) :)