Utylizacja akumulatora.

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Utylizacja akumulatora.

Postprzez Mars » niedziela, 24 października 2010, 18:16

Witka ludziska,
kupiłem nowe ako i mam dylemat, co zrobić ze starym? Oddać/ sprzedać na jakimś złomowisku? Poradzi ktoś?
Ostatnio edytowano niedziela, 24 października 2010, 18:16 przez Mars, łącznie edytowano 1 raz
Mars
 

Postprzez MARO_M » niedziela, 24 października 2010, 19:25

stary oddac tam gdzie kupiles nowy.
Musza przyjac.
Chyba, ze wysylkowo kupiles to nie wiem jak to wyglada.
Avatar użytkownika
MARO_M
 
Posty: 104
Dołączył(a): niedziela, 11 lipca 2010, 18:47
Lokalizacja: Wawa

Postprzez pegaz » niedziela, 24 października 2010, 19:56

A nie policzyli Ci przypadkiem kaucji ze to ze nie zwrociles starego?
pegaz
 

Postprzez zolwik » niedziela, 24 października 2010, 20:01

Jeśli kupiłeś w sklepie(stacjonarnym) to poproszą ciebie o stary lub naliczą tobie kaucje ok.30zł . Jeśli tobie nie potrzebny to oddaj go na złom lub zostaw do sprawdzania żarówek :P
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez ElViajero » poniedziałek, 25 października 2010, 06:43

Je też kupiłem a o stary nawet się nie zapytali. przyda się do odpalania modeli spalinowych :D
ElViajero
 

Postprzez Mars » poniedziałek, 25 października 2010, 12:41

Akumulator sprowadził "mój" serwisant za 163zł ( Yuasa YTX9-BS ). Nie chciał starego.
Mars
 

Postprzez unio » wtorek, 26 października 2010, 15:29

Sprzedawcy od jakiegoś czasu mają problem ze starymi akumulatorami. Przepis dalej niby jest że musi przyjąc zużyty w momencie kupna nowego ale powstał problem z ich magazynowaniem i odbiorem przez odpowiednie firmy. Właściciel sklepu woli mieć na magazynie nowe aku które w okresie zimowym idą jak woda niż trzymać złom i czekać łaskawie aż ktoś to odbierze albo powie że można je przywieść na własny koszt.
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez BiEdRoN » wtorek, 26 października 2010, 20:24

unio napisał(a):Sprzedawcy od jakiegoś czasu mają problem ze starymi akumulatorami. Przepis dalej niby jest że musi przyjąc zużyty w momencie kupna nowego ale powstał problem z ich magazynowaniem i odbiorem przez odpowiednie firmy. Właściciel sklepu woli mieć na magazynie nowe aku które w okresie zimowym idą jak woda niż trzymać złom i czekać łaskawie aż ktoś to odbierze albo powie że można je przywieść na własny koszt.
Unio o czym ty mówisz jaki problem :shock: wystarczy wiedzieć gdzie oddać.
Biorę każdą ilość :mrgreen:
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez Mars » wtorek, 2 listopada 2010, 18:56

Oddałem dzisiaj na złom.
Mars
 

Postprzez BiEdRoN » wtorek, 2 listopada 2010, 22:41

to na :browar: dostałeś
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez Mars » piątek, 5 listopada 2010, 00:19

biedron napisał(a):to na :browar: dostałeś


Jo :mrgreen: . Ako ważyło 2,8 kg, to dostałem .. 2,8 zł :shock: :lol: . Grunt, że utylizacją zajmie sie wykwalifikowany personel :D . Nowy aku jeszcze nie jest uruchomiony, tzn. nie wlałem elektrolitu. Jak nie będzie lało na "Mikołaja", to wtedy go zaleję.
Mars
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości