Strona 1 z 1

Utylizacja akumulatora.

PostNapisane: niedziela, 24 października 2010, 18:16
przez Mars
Witka ludziska,
kupiłem nowe ako i mam dylemat, co zrobić ze starym? Oddać/ sprzedać na jakimś złomowisku? Poradzi ktoś?

PostNapisane: niedziela, 24 października 2010, 19:25
przez MARO_M
stary oddac tam gdzie kupiles nowy.
Musza przyjac.
Chyba, ze wysylkowo kupiles to nie wiem jak to wyglada.

PostNapisane: niedziela, 24 października 2010, 19:56
przez pegaz
A nie policzyli Ci przypadkiem kaucji ze to ze nie zwrociles starego?

PostNapisane: niedziela, 24 października 2010, 20:01
przez zolwik
Jeśli kupiłeś w sklepie(stacjonarnym) to poproszą ciebie o stary lub naliczą tobie kaucje ok.30zł . Jeśli tobie nie potrzebny to oddaj go na złom lub zostaw do sprawdzania żarówek :P

PostNapisane: poniedziałek, 25 października 2010, 06:43
przez ElViajero
Je też kupiłem a o stary nawet się nie zapytali. przyda się do odpalania modeli spalinowych :D

PostNapisane: poniedziałek, 25 października 2010, 12:41
przez Mars
Akumulator sprowadził "mój" serwisant za 163zł ( Yuasa YTX9-BS ). Nie chciał starego.

PostNapisane: wtorek, 26 października 2010, 15:29
przez unio
Sprzedawcy od jakiegoś czasu mają problem ze starymi akumulatorami. Przepis dalej niby jest że musi przyjąc zużyty w momencie kupna nowego ale powstał problem z ich magazynowaniem i odbiorem przez odpowiednie firmy. Właściciel sklepu woli mieć na magazynie nowe aku które w okresie zimowym idą jak woda niż trzymać złom i czekać łaskawie aż ktoś to odbierze albo powie że można je przywieść na własny koszt.

PostNapisane: wtorek, 26 października 2010, 20:24
przez BiEdRoN
unio napisał(a):Sprzedawcy od jakiegoś czasu mają problem ze starymi akumulatorami. Przepis dalej niby jest że musi przyjąc zużyty w momencie kupna nowego ale powstał problem z ich magazynowaniem i odbiorem przez odpowiednie firmy. Właściciel sklepu woli mieć na magazynie nowe aku które w okresie zimowym idą jak woda niż trzymać złom i czekać łaskawie aż ktoś to odbierze albo powie że można je przywieść na własny koszt.
Unio o czym ty mówisz jaki problem :shock: wystarczy wiedzieć gdzie oddać.
Biorę każdą ilość :mrgreen:

PostNapisane: wtorek, 2 listopada 2010, 18:56
przez Mars
Oddałem dzisiaj na złom.

PostNapisane: wtorek, 2 listopada 2010, 22:41
przez BiEdRoN
to na :browar: dostałeś

PostNapisane: piątek, 5 listopada 2010, 00:19
przez Mars
biedron napisał(a):to na :browar: dostałeś


Jo :mrgreen: . Ako ważyło 2,8 kg, to dostałem .. 2,8 zł :shock: :lol: . Grunt, że utylizacją zajmie sie wykwalifikowany personel :D . Nowy aku jeszcze nie jest uruchomiony, tzn. nie wlałem elektrolitu. Jak nie będzie lało na "Mikołaja", to wtedy go zaleję.